Időpont | Verseny | Versenyző | Felkészítő tanár | Eredmény |
2013. november 8. | "Nálatok laknak-e állatok?" Országos Rajzpályázat | Varga Lilla | Breitkopfné Losovy Beáta | Különdíj |
Szőts-Mélik Nóra | Különdíj | |||
Somogyi Borbála | Különdíj | |||
Varga Imola | I. helyezés | |||
Garami Lilla | II. helyezés | |||
Sándor Alexandra | III. helyezés | |||
Vásárhelyi-Nagy Anna | Különdíj | |||
2013. november 9. | XIII. Nemzetközi Big Band Fesztivál: | Seventeen BB | Szász Zsolt | "A" kategória ezüst |
2013. november 29-december 1. | VI.Ferenczy György Országos Zeneiskolai Zongoraverseny | Takács Zita | Gyarmati Károly | Dicséret |
Szilágyi Barnabás | Ella Miklósné | Dicséret | ||
Nagy Zsófia | Dicséret | |||
Tőkés Nelli | Gáspár Rita | Dicséret | ||
Blazsek Martin | Különdíj | |||
2013. november 30. | Országos Oboaduó és Kamarazene Fesztivál | Bélteki Zsófia, Szalay Kristóf Csongor, Balogh Boglárka | Jutasi Miklós | Dicséret, Bronz |
2014. január 29. | "Tiszán innen - Dunán túl" Népdaléneklési Verseny - Kerületi Forduló | Benkó Emese, Benkó Boglárka, Tóth Noémi Dalma | Dely Tercia | Kiemelt Arany |
Majkó Dóra, Nagy Zsuzsanna, Diviki - Nagy Csenge | Arany | |||
Varga Benjamin, Sztrehárszki Lili, Cseri Adrienn, Oláh Vivien, Ilyés Csenge, Nagy Zsuzsanna | Ezüst | |||
Mayer Péter, Szabó Katalin | Bronz | |||
2014. február 22. | "Tiszán innen - Dunán túl" Népdaléneklő Verseny Budapesti Forduló | Benkó Boglárka Mária | Dely Tercia | Ezüst |
Benkó Emese | Ezüst | |||
2014. február 24. | VII. Országos Népzenei Verseny | Terjék Levente | Dely Tercia | Bronz |
Murányi Márta | Bronz | |||
Vági Edina | Bronz | |||
Józsa Klára | Dicséret | |||
2014. február 26. | Fővárosi Komplex Rajzverseny | Kun Barnabás | Breitkopfné Losovy Beáta | II. helyezés |
Molnár Liza | V. helyezés | |||
Dargó Norbert | I. helyezés | |||
Vörös Viktória | IV. helyezés | |||
2014. március | Fővárosi Komplex Rajzverseny | Szilágyi Petra Lili | Breitkopfné Losovy Beáta | I. helyezés |
Kovács Réka | II. helyezés | |||
Blankó Eszter | I. helyezés | |||
Foglar Viktor | III. helyezés | |||
Nagyistók Ivett | IV. helyezés | |||
2014.március 07-08. | XI. Országos "Kodály Zoltán" szolfézs - és népdaléneklési Verseny Budapesti Területi válogatója | Gedeon Anna | Krajcsikné Endrédy Zsófia | Nívódíj + okl.teljesítményért |
2014. március 10. | 110 éves a Tóth Aladár Zeneiskola Jubileumi Ünnepségsorozat "Mi így tudjuk" - kreatív vetélkedő | Blazsek Martin | Décsi Magdolna, Gáspár Rita, T.Baranyi Krisztina, R.Szabó István | I. díj |
Tóth Luca Dóra | I. díj | |||
Foglar Viktor | I. díj | |||
2014.március 18. | III. Regionális és Budapesti Gitárfesztivál 2014 | Sándorfi Bence | Mirák József | Bronz minősítés |
2014. március 21. | V. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és Verseny | Bánhidi Laura | Petrus-Bölöni Júlia | Ezüst |
Horváth Lídia | Ezüst | |||
2014. március 22. | Tavaszi Big Band Minősítő Fesztivál | Seventeen Big Band | Szász Zsolt | "A" kategória ezüst minősítés |
2014. március 29. | IV. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál | Gáti Anna Zita | Juhász László | Ezüst |
Hartyánszky István | Bronz | |||
Fehér Dániel | Dicséret | |||
Sándorfi Bence | Mirák József | Bronz | ||
2014. március | Felvételt nyert 2014-2015. tanévre | Kladiva Anna, Kelemen Annaróza | Breitkopfné Losovy Beáta | Képző- és Iparműv. Szki. |
Simon Fruzsina | Jaschik Álmos Műv. Szki. | |||
Nagyistók Ivett | Szent László Gimn. | |||
2014. április 7. | VII. Fehér Galamb Országos Népzenei Verseny -területi válogató és döntő | Benkó Boglárka Mária | Dely Tercia | Kiemelt arany |
Benkó Emese | Kiemelt arany | |||
Cseppely Zsófia | Kiemelt arany | |||
Vági Edina | Kiemelt arany | |||
Diviki - Nagy Csenge | Arany | |||
Barta Kíra | Margetán Máté | Ezüst | ||
2014. április 25. | IV. Regionális szolfézsverseny | Gereczi Veronika Hanna | Krajcsikné Endrédy Zsófia | I. helyezés |
Gedeon Anna | I. helyezés | |||
Antal Klaudia | Décsi Magdolna | I. helyezés | ||
Horvát - KarajzViktória | I. helyezés | |||
Bánhidi Laura | II. helyezés | |||
2014. április 25 - 26. | Parafrázis - Országos festészeti verseny | Kladiva Anna | Breitkopfné Losovy Beáta | I. díj |
Kun Barnabás | III. díj | |||
2014. május 14-16. | Budapesti és Pest megyei kamarazenei találkozó zeneiskolásoknak és zeneiskolai tanároknak "id. és ifj. Hara László emlékére" | Bartók Béla AMI Szilvási István, Papp Benedek, Bujtás Józsefné | Bujtás Józsefné | Különdíj |
2014. május .. | V. Országos Klasszikus Balett Tanulmányi Verseny | Bartók I. korcsoport - "Rubin": Berényi Szonja, Katula Csenge, Kovencz Lilla, Riz Csenge, Szilágyi Anna, Torgyik Melissza | Renge Lídia | I. korcsoport: I. helyezés |
II. korcsoport - "Türkiz": Csermely Réka, Horváth Réta, Radnai Nóra, Tóth Jázmin, Schwarcz Boglárka | Renge Györgyi, Borbély Katalin, Szabó Vivien, Ánosi Gábor | II. korcsoport: II. helyezés | ||
III. korcsoport - "Gyémánt" : Belayane Najoua Janette, Dudás Kinga, Gyurta Anna, Molnár Hanna, Nemes Borbála, Venczel Viktória/ | Borbély Katalin | III. korcsoport: I. helyezés | ||
Szóló kategória: Belayane Najoua Janette | Renge Györgyi | Szóló kat.: I. helyezés | ||
2014. május 22. | VII. Fehér Galamb Országos Népzenei Verseny Országos Döntője | Barta Kíra | Margetán Máté | Ezüst minősítés |
Diviki-Nagy Csenge | Dely Tercia | Arany minősítés | ||
Vági Edina | Kiemelt Arany minősítés | |||
Vági Edina - Cseppely Zsófia | Kiemelt Arany minősítés | |||
Benkó Boglárka | Kiemelt Arany minősítés | |||
Benkó Boglárka-Benkó Emese | Kiemelt Arany minősítés |
1173 Budapest, Pesti út 80.